APLIKACE NA DOLNÍ KONČETINY

Bolest pohybového aparátu v oblasti dolních končetin souvisí často s rozvojem artrózy, tedy opotřebením velkých kloubů vlivem věku či dlouhodobého zatížení, může být dána ale také úrazem nebo například jednorázovým přetížením.

ARTRÓZA KYČELNÍHO KLOUBU

Bolest kloubů související s rozvojem artrózy je častým problémem především ve vyšším věku, kdy se projevují důsledky dlouhodobého zatěžování kloubů ať už sportem, manuální zátěží či například důsledky dlouhodobé nadváhy. Toto degenerativní onemocnění postihuje především velké klouby a s postupným rozvojem choroby dochází ke stupňování bolestivosti při pohybu, ale i zatuhnutí kloubu. Standardní postupy v tomto případě zahrnují rehabilitaci či nasazení medikamentů zajišťujících v prvé řadě úlevu od bolesti. Posledním stádiem léčby pak bývá náhrada postiženého kloubu umělým.
Bolestivost postiženého kloubu je možné omezit také aplikací krystalové náplasti AU-MEDIC s obsahem křemíku, a to bez vedlejších účinků. Pro maximální účinnost je nutná správná aplikace krystal tapů. V případě artrózy kyčelního kloubu to znamená aplikaci v oblasti kyčle. Dle intenzity bolesti je vhodné aplikovat 1 až 4 tapy. Nalepené krystal tapy AU-MEDIC omezují bolest až po dobu jednoho týdne.

Podívejte se na návodné video, jak AU-MEDIC při bolesti kyčelního kloubu správně aplikovat.

AU-MEDIC

neléčí příčinu bolesti,
ale snižuje pocit a intenzitu bolesti.

AU-MEDIC makety