APLIKACE NA ZÁDA

Bolesti zad patří mezi velmi rozšířené civilizační obtíže.
Na rozdíl od jiných poruch pohybového ústrojí navíc často nedochází k jejich rozvoji až později v průběhu života, ale postihují i mladé jedince v produktivním věku.
Na vině je nejčastěji sedavý způsob života nebo nevhodné pohybové návyky.

CERVIKOBRACHIÁLNÍ SYNDROM

Jednou z obvyklých komplikací spojenou se sedavým způsobem života a dlouhodobou prací u počítače je rozvoj tzv. cervikobrachiálního syndromu, tedy poruchy krční páteře projevující se nejčastěji bolestí směřující do oblasti ramen či paží.
Pro úlevu od bolesti lze aplikovat krystalové náplasti AU-MEDIC s obsahem křemíku, které bez vedlejších účinků omezují bolestivé pocity. K Dlouhodobému vyřešení obtíží je však nutné zařazení pravidelného pohybu, protahovacích cviků a ergonomická úprava pracovního místa. Pro maximální účinnost tapů AU-MEDIC je nutná jejich správná aplikace. V případě cervikobrachiálního syndromu to znamená aplikaci v oblasti krční páteře. Dle intenzity bolesti je vhodné aplikovat 1 až 4 tapy. Nalepené krystal tapy AU-MEDIC omezují bolest až po dobu jednoho týdne.

Podívejte se na návodné video, jak AU-MEDIC při bolesti krční páteře správně aplikovat.

BLOKÁDY SI

Častým problémem souvisejícím s nevhodnou polohou při práci vsedě či nošením těžších tašek a notebooků na jednom rameni jsou blokády SI neboli blokády křížokyčelního kloubu. Ty se projevují nejčastěji bolestí vystřelující z oblasti bederní páteře až směrem k hýždí.
Kromě úpravy polohy sedu a nerovnoměrného zatížení zad, lze pro úlevu od bolesti aplikovat krystalové náplasti AU-MEDIC, které bez vedlejších účinků omezují bolestivé pocity. Pro maximální účinnost je nutná správná aplikace krystal tapů. V případě blokád SI to znamená aplikaci v oblasti bederní páteře. Dle intenzity bolesti je vhodné aplikovat 1 až 4 tapy. Nalepené krystal tapy AU-MEDIC omezují bolest až po dobu jednoho týdne.

Podívejte se na návodné video, jak AU-MEDIC při bolesti v oblasti beder a křížokyčelního kloubu správně aplikovat.

BOLEST BEDERNÍ PÁTEŘE

Velmi frekventovanou komplikací je u dospělých bolest v oblasti bederní páteře související nejčastěji s přetížením či ochablostí bederního svalstva, pohybovými stereotypy či degenerací meziobratlových plotének.
Kromě úpravy pohybových návyků, které problém způsobují, lze pro úlevu od bolesti aplikovat krystalové náplasti s obsahem křemíku. Pro maximální účinnost je nutná správná aplikace krystal tapů AU-MEDIC. V případě bolesti bederní páteře to znamená aplikaci v oblasti dolní části zad, kdy je dle intenzity bolesti vhodné aplikovat 1 až 4 tapy. Krystal tapy AU-MEDIC pak omezují bolest až po dobu jednoho týdne.

Podívejte se na návodné video, jak AU-MEDIC při bolesti bederní páteře správně aplikovat.

AU-MEDIC

neléčí příčinu bolesti,
ale snižuje pocit a intenzitu bolesti.

AU-MEDIC makety